Circus Birthday

Цирк - абсолютно універсальна тематика. Будь-який вік, стать. Цього разу перед нами стояло завдання зробити цирк не класичний, а об'єднати бажання 2-х іменинників, при чому хлопчика і дівчинки .Ми взяли за основу улюблені кольори діток: сонячно-жовтий у Віри і яскраво-фіолетовий у Влада.

Фотозона: Ми переконали маму не робити кожному свою окрему фотозону. Це б розділило діток і територіально, і між собою. Ми зробили 1 велику фотозону. Права сторона для Влада, ліва - для Віри. Фон обох сторін однаковий - об'ємна віньєтка з яскравим принтом, але у кожного свій реквізит. У Віри слони в накидках з індійським мотивом, морж і заєць в капелюсі. У Влада - величезна гармата, гігантські сірники і кінь в барвистому вбранні. Аби об'єднати ці 2 зони в одну загальну картинку, ми використовували пам'ятне враження дітей з їх поїздки в Діснейленд - голова клоуна нібито рве паперовий фон. Додали гирі і штангу для справжніх силачів. І вийшла ось така крута, персоналізована фотозона.

Також в залі ми розмістили ще 1 фотозону. Кулі закрили перила, прикрасивши вхід в зал, жирафи підтримують тему тварин в цирку, ну і "10" - блискучий привід цієї зустрічі.

ПОСАДКА. Посадити потрібно було 60 (!!) дітей. 6 столів і на кожному різний цирковий реквізит: капелюх фокусника з пурхаючими метеликами, коробка-сюрприз, стійка карусельна з казковим конем, повітряна куля, і, звичайно, набір солодощів - куди без них!? Усе виконано в жовто-фіолетовій гамі. Зал, безумовно, став строкатим, але при цьому виглядає дуже стильно, чи не так!?

ВХІД. Арка з розкішними венеціанськими масками зустрічала наших іменинників. По кутах валізи з барвистим патерном, за якими ходять папуги.

Поруч з аркою була фотозона з кулями, з солодощами і королівськими пуделями. Тут діти провели близько години часу. Тому на 2-х візках розмістилася смакота і соки, на які здійснювали замах циркові мавпочки.

Ми намагаємося, щоб декорації НЕ тільки були гарним фоном, а й частиною програми. Залучали дітей в активності. Тому інтерактиви в тематиці свята завжди присутні в оформленні. Цього разу у нас були метання ядер в бочки, метання кіл на голови морським котикам і парні перегонки у великих туфельках блазнів.