Fantastic Circus Show

Чи готові ви побачити по-справжньому чарівний, істинно казковий цирк?!?! Що ж там, за лаштунками ?! Якщо цікаво - плюсик в коментар і наступний пост з'явиться за помахом чарівної палички))
Відкривши завісу - потрапляєш в інший світ. Як у фільмі!

Продавель морозива пригощає найкрасивішим в світі морозивом, продавець вати віртуозно формує рожеві ватяні хмари, кольорові тварини ваблять погляд, а головні актори цирку вітають тебе із дзеркальної арени, закликаючи стати учасником нового fantastic show.

І не кажіть, що не хотілося б стати дитиною і зануритися в цей світ з головою ?!

Спеціально для Fantastic Circus Show ми зробили карусель для Кенді-бару і цирковий віз для лимонад-бару. У нього посадили золотого лева і вийшло дуже навіть реалістично.


Циркові барабани планувалося використовувати як елементи фотозони, але в фіналі вони перекочували до Кенді бару. Ідеального місця на фотозоні їм не знайшлося, та й солодощів було так багато, що додаткове місце для розкладки було не зайвим.

Морозивники розташувалися по інший бік залу, тому у них був окремий фон - коло з лампочками, цирковим принтом і накладкою зверху. У холодильника ми поставили 2 столика у вигляді танучих морозив. Ну по-перше це гарно, а по-друге вони стали в нагоді для фруктових закусок, наданих рестораном.

Солодка вата приїхала зі своїм візком. Таким чином, вся їжа і напої були не на звичайних столах, а на декорі, і картинка була правильною, з якого боку не підійти!


Fantastic Circus Show - проект - задоволення для нашої команди! вперше після карантину виїхати в інше місто на заміри майданчика, прям пригода і час на підготовку, і бюджет проекту, та й невелика завантаження на виробництві дозволили кожному з нас максимально бути включеними і фантазувати на ходу. Не дивлячись на 36 годин без сну, монтаж пройшов легко і майданчик був зданий за 3 години до приходу гостей. Це велике задоволення - працювати без нервів, поспіху і язика на плечі ... ну і результат, від якого мурашки. Задоволені Мама і Папа, які готували синові таке свято. Отримувати емоції у відповідь теж завжди задоволення!

Побільше б таких проектів, тоді робота не робота, а суцільне задоволення!