Fantasy World

Наш Fantasy World. Такий великий, барвистий день народження. Довго можна розповідати, адже декорацій дуууже багато. Тому описувати будемо по блокам.
 
ДИТЯЧА ЗОНА
Іменинниці 5 років і вона дуже любить єдинорогів. Тому ці милі створіння і великий дракон зустрічали гостей на фотозоні. Дитячий стіл був в формі тури. Підставні тарілки, як латаття, а декоративна композиція посередині столу нагадувала маленьке озеро в скелі, із плаваючими в ньому ліліями. За задумом, дитяча зона була казковим світом, яким бачили його діти в мультфільмах. Із водоспадом, великою кількістю рослинності на горбистому рельєфі, з дивовижними птахами і яскравими квітами. Але що гостей чекало далі?!
 
ПЕРЕХІД
Із казки в фентезі-світ можна потрапити тільки через книгу. Вона розповість, де мудре дерево зберігає ключ, і впустить туди, де ти ще не бував навіть у найсміливіших снах. Але все не так легко. Спершу пройди випробування лабіринтом. Серед колон, зелених стін, ліан і струмків. Знайди вихід до Fantasy World! І коли побачиш грифів з лампою в дзьобі - сміливіше. Ти в кроці від Fantasy World.
 
ОСНОВНИЙ ЗАЛ
І ось він. Небачений, дикий, таємничий Fantasy World. Світ величезних скелястих гротів і крихітних комах, світ танцюючих кольорів і дивовижних тварин. Світ, де літають дракони, світяться дерева і співають гігантські колібрі. Кожен сантиметр локації був наповнений магією. Підсвічувались стіни, мерехтіли диско-кулі під стелею, світилися неоном тварини і рослини, блищали кришталеві прикраси. Навіть текстиль давав відблиск. Ця гра кольору і світла просто заворожувала і викликала мурашки від голови до п'ят.
 
Про жителів Fantasy World можна розповідати дуже багато. Їх було близько 15 видів. Поєднання непоєднуваного за видом, кольором і формою. Кішки з пір'ям павлинів, пантери з пухнастими хвостами, дракони, єноти. Як ви зрозуміли, тут фантазія пішла в танок.
 
СТОЛИ
Композиції на столи - ще один оазис з фантастичною живністю. Ми зробили 3 види - сімейство грибів, дерево Ейва і парящі скелі з бамбука і стрелиції. Це те, що видно на фото. Але що міг побачити гість Fantasy World!? Коників і дрібних жабок під листям, равликів і крихт-птахів, краплі роси і цвіркунів, що світяться. І не описати, як красиво світилася Ейва.
Наперони і серветки друкували. Ми використовували вперше для оформлення столу цю технологію, так як підходящого ні за кольором, ні за малюнком текстилю ми не знайшли. Прихват у вигляді перснів, підставні тарілки із золотою каймою. Серед дикої фентезі-природи столи виглядали царськими островами.
 
ТОРТ
Торт - 4 м заввишки, майже 100 кг ваги. Білосніжний замок з вікнами, що світяться. Фантастичні мешканці допомогли принцесі прибрати листя і побачити всю приховану красу. Скелі, струмок, зелень і квіти.
 
 
Організація: dyadya_jora_company