Harry Potter Jubilee

Проект з оформлення дня народження в тематиці «Гарррі Поттер».

І це не дитяче свято, а ювілей у дівчини.

Час біжить, і тим, хто виріс на фільмі про пригоди Гаррі як би вже і трохи за 30
Дуже велику роль в оформленні грає сама локація. І якщо вона підібрана в стилістиці свята - то декор лише доповнює і підкреслює інтер'єр.

У нашому випадку організатори заморочилися. Замок кохання - ідеальнішого не придумаєш для створення атмосфери Хогвартса!
Кам'яні стіни, готична форма вікон, вимпела і величезний камін. It was magically. Столи в плюшевому, як ніби сніжному текстилі, метрові капелюхи на високих стійках, номерки-крижини і чарівна паличка для кожного гостя.
Для можливості стельових підвісів будувався куб зі сценічних ферм. Підвіси - дуже витратна позиція по часу при монтажі.
6 люстр по 3 яруси, по 1,5 метра в діаметрі. І з кожної звисають скляні крапельки, листи та ЛЕД-Свічки. 2 білі сови з 3-х метровим розмахом крил, і в нашому «кубі» під стелею життя забило ключем. А також 250 підписаних вручну листів, 400 ЛЕД свічок, 300 стріляних крапельок.


Платформа 9 і 3/4, але в нашому ювілейному випадку - 30 і 3/4. Як виявилося знайти в оренду половину візка - проблема. І ми цю проблему вирішили. Зробили свою. Так що в тематиці Гаррі Поттер у нас вже повний комплект всіляких декорацій доступних в прокат!


Гаррі Поттер - надзвичайно цікава історія про чарівність, яка надихає і нас кожен раз створювати нову картинку і атмосферу, подібну фільму