Star ship

Корпоративний сегмент дуже цікавий ... 80% абсолютно консервативний в підході до івентів і 20% іноді вражають нас самих ідеями і бажаннями. Проект Star ship - якраз про сміливу компанії.

Презентація стратегії для команди на найближчі 5 років. Стратегії наскільки амбіційною, що її реалізацію можна порівняти з польотом в космос. Так з'явилася ідея проекту-Space Ship.
Welcome on board, dear passengers ....!
Якщо біля входу співробітники тільки зрозуміли стиль презентації стратегії, то увійшовши всередину, усвідомили всю серйозність того, що відбувається. Вони пасажири реального space ship.

24 метра коридору зашиті повністю в інтер'єр космічного корабля. Тільки стеля залишилася недоторканою, її форма просто ідеально підходила.
Наша зона 360 стала хімічним центром космолету. Молекули, формули, колби з реагентами. Одна з 3-х зон була зроблена у вигляді резервуара з водою, де фотографуєшся стоячи як піддослідний ...
Той випадок, коли навіть чорно-жовті капи звуковиків ідеально вписуються в атмосферу. А це, погодьтеся товариші- івентори, виняток)) Повертаючись до опису, ця арка оснащена автоматичним алюмінієвим ролетом, і вхід в неоновий коридор був закритий до певного моменту відповідно до сценарію ... що ж пасажирів чекає далі? !!

Всі дверні прольоти не залишилися без уваги. Основні 3 були виділені техно арками. Одні технодвері, провідні в неоновий коридор з автоматичним відкриттям. Решта отвори ми закрили імітованими шторами з силіконових смуг. Синя підлога зіграла свою роль. За рахунок своєї яскравості весь сіро-сталевий декор і монотонний друк заграли.
Основний зал-місце де проходила саме презентація стратегії був виконаний у вигляді панорамної секції Шаттла. Подивишся наліво або направо - Технічні панелі чергуються з ілюмінаторами, в яких змінюється вид на відкритий космос. Подивишся наверх - прозорий дах, де видно планети з супутниками, пролітають астероїди і курсують дрібні космольоти.

Термін реалізації проекту Star Ship практично з нуля -8 днів. 8 днів на підготовку до повного перевтілення будівлі і 14 годин на монтаж.
Це було складно? - так
Це було цікаво? -дуже!
Багатьох хлопців з команди тематика технокосмосу надихнула. Окремі деталі і елементи були повністю особистої імпровізацією майстрів-декораторів.
Дякуємо таким клієнтам за довіру, за можливість творити без зайвого «нагляду» і за сміливість їх бажань!